I. ročník Lelekovický voříšek 21.4. 2018

Prvního ročníku se zúčastnil rekordní počet účastníků, přes 100 pejsků. Takový zájem, jsme na první ročník, opravdu nečekali a jsme velice potěšeni!

Na každého účastníka, čekal vstupní balíček a medaile za účast. Na vítěze pak krásné poháry a hodnotné ceny, od sponzorů, kterým moc děkujeme.

Po celý den, byly k dispozici stánky s chovatelskými potřebami, některých sponzorů. Nesmělo chybět ani výborné občerstvení, s tou nejlepší obsluhou :-)

Již připravujeme druhý ročník, čeká na Vás pár novinek. Opět stánky s chovatelskými potřebami a chutné občerstvení.

Každý zúčastěný, si odnese kokardu za účast, tašku s dobrotami. Vítězové pak, krásné poháry a dárky od sponzorů.

Doufáme, že i na druhém ročníku, se sejdeme, minimálně ve stejně hojném počtu, jako na prvním ročníku :-)

Těšíme se brzy na viděnou!

"Absolutní vítěz"

Pes Danty, veterán pes

Majitelka: Michaela Sýkorová

       

II. ročník Lelekovický voříšek 13.4. 2019


Dne 13.4.2019, se konal 2. ročník "Lelekovického voříška". Akce se zúčastnilo 105 psů, přes 30 různých plemen. Soutěžili spolu v 16ti kategoriích, jejichž všechny první místa, se následně utkaly v hlavních kategoriích a v boji o absolutního vítěze. V odpoledních soutěžích, dítě a pes, mezi sebou zabojovalo přes 15 dětí, v následných dalších kategoriích, byla nejvíc obsazena kategorie pejsek šikula, kde startovalo 12 týmů. Letos se nám podařilo sehnat 40 sponzorů, bez kterých by se akce mohla těžko konat a tímto jim velice děkujeme. Ceny byly opravdu bohaté. Každý přihlášený pejsek, si odnesl kokardu za účast, vítězové jednotlivých kategorií, krásné velké kokardy, na vítěze, v hlavních kategoriích, čekaly krásné poháry. I přes nepřízeň počasí, se akce velmi vydařila. Moc děkujeme spolku TJ Sokol, kteří nám umožnili, akci opět uspořádat.

"Absolutní vítěz"

Pes Kyra- voříšek, fena nad 40 cm

Majitelka: Soňa Třetinová